Zlatnu obljetnicu sklapanja kršćanskoga braka, okruženi svojim najbližima, obilježili su 2. veljače ove godine Suzana r. Marković i Blaž Šumanović iz Mandina Sela.
Bračne je zavjete naš par razmijenio 2. veljače 1966. godine, u župnoj crkvi Presvetoga Srca Isusova u Kongori, pred župnikom fra Leom Radišićem i svjedocima vjenčanja – Josipom Šumanovićem i Perom Malićem. U braku ih je Bog darivao s trima kćerima (Slava, Lidija, Ivana) i sinom Slavkom. Svi sretno udani/oženjeni i svojim roditeljima i svome narodu podarili brojno potomstvo.
Našim dragim slavljenicima iskreno čestitamo i želimo puno zdravlja, sreće i svakoga Božjega blagoslova i dalje.
Tekst: Ivica Šarac
Foto: Slavko Šumanović





