Jutros je u Mandinu Selu i ostalom dijelu tomislavgradske općine konačno pao veći prvi ovosezonski snig. Debljina snježnoga pokrivača, ovisno o dijelu naše općine iznosi od 5 do 10 cm, no svejedno nije prouzročila veće poteškoće u nesmetanom odvijanju prometa, kao niti u opskrbi električnom energijom, bez obzira na jake udare bure koji nas prate od samoga jutra i čija bi silina trebala oslabjeti tek sutradan. Obucite se dobro i ne bojte se zime. Kako se budemo približavali večeri padat će temperatura stoga oprezno hodajte i čuvajte se poledice, u vožnji ali i kod pješačenja.
Slika: Pogled s Bilobrka na selo (oko 14 sati)
Tekst i foto: Ivica Šarac
