NIŠTA BEZ MOTIKE

objavljeno u: NOVOSTI | 0

Na internetu, mreži svih mreža, na jednoj fotografiji, uz motiku, stoji napisano kako je baš ovaj predmet drevni lijek za depresiju, pretilost, preplanuli ten i dosadu. I doista, rekli bismo narodski, svaka mu je na mistu. Bez nje se ipak (ne)može. U svako slučaju je korisna. Koristit ćete je kod sadnje krumpira u proljeće a bome je dobra i kao ispomoć kod njihova vađenja u jesen. Mnogi su tako krumpire posadili proteklih dana a zadnji to čine sada prije najavljene kiše koju prognostičara spominju za vikend. Malo posla a puno koristi. I sve s motikom.