LIJEPA VIJEST: Od sutra u funkciji novi forum Mandino Selo

objavljeno u: NOVOSTI | 0

Svim Mandoseljkama i Mandoseljanima, Duvnjacima, ovdje u domovini a pogotovo brojnim raseljenima diljem ovoga svijeta, svim dobrim ljudima koji nas prate na svim kontinentima, bez obzira na godine i mjesta rođenja ponosno objavljujemo: sutra s radom započinje (novi) forum Mandino Selo, na kojem možete pisati svoje tekstove, komentare, sugestije, prijedloge i sve ostalo što vas zanima ali i što vam je na duši.

Sutra je prva nedjelje Došašća a sutrašnji datum nismo uzeli slučajno. Jer, prošle, 2014. godine, također prve nedjelje Došašća, u funkciju smo pustili novi, redizajnirani portal mandino-selo.com koji je u ovih godinu dana zabilježio preko 900 tisuća posjeta. Svakim danom ima ih sve više.

Neka u ovim nemirnim vremenima naš novi forum zabilježio još više kontakata i veza među dobrim ljudima iz cijeloga svijeta.

Forume, dobro nam došao!

 

Link na novi forum

 

Tekst: Ivica Šarac