1. Sv. mise u idućem tjednu u 7.30h:
| 30.3. Ponedjeljak | Kata Krajina za sve svoje ++ |
| 31.3. Utorak | Ante i Iva Knežević za sve svoje ++ |
| 1.4. Srijeda | Petar Periša i Ruža Krištić za sve svoje ++ |
Ministranti će imati sastanak sutra, u ponedjeljak u 17h.
- Raspored Bogoslužja u Velikom tjednu: Veliki, sveti tjedan srce je sve liturgije i temelj naše vjere. Nažalost, mnogi nikada nisu sudjelovali na ovim jedinstvenim obredima. Pozivam vas sve da pokušate uskladiti svoje obveze i nastojite doći u ove svete dane na obrede.
Veliki Četvrtak: svečana sv. misa Večere Gospodnje počinje u 18h. Nakon sv. mise prenosi se Sakrament na sporedni oltar i u tišini ostajemo u klanjanju i molitvi. Crkva će biti otvorena do 22h za osobno klanjanje u tišini.
Veliki Petak: u 16h pjevat ćemo, kao i proteklih godina, duvanjski napjev Gospina plača. I vi ćete imati knjižice te ćete moći sudjelovati. Veliki Petak je dan kad je naš Gospodin Isus Krist za nas podnio muku i smrt. I mi se taj dan možemo malo više žrtvovati i sudjelovati na ovim obredima. Ove godine Gospin plač pjevat ćemo posebno za mir u svijetu, stoga vas sve potičem da dođete i svi zajedno molimo na tu nakanu.
Nakon Gospina Plača, u 17h započet će obredi Velikog Petka: pjevana muka, pričest i ljubljenje križa. Na Veliki Petak je strogi post i nemrs. Milodari Velikog Petka su za potrebe Majke Crkve u Jeruzalemu. Ove godine, više nego prije, potreban im je izraz naše solidarnosti. Po našim milodarima moguće je i nama poduprijeti do škola, župa, karitativnih djelatnosti, društvenih projekata i hitnih intervencija i na taj način pomoći održavati živom kršćansku prisutnost na mjestima gdje je rođeno kršćanstvo.
Velika Subota: Blagoslov jela biti će samo u 12h u župnoj crkvi. Molim vas da hranu ne donosite na večernju misu. Vrhunac Velike subote i čitavog vazmenog trodnevlja jest majka svih bdijenja, bdijenje nad bdijenjima – Vazmeno bdijenje. Obredi Velike Subote s misom bdijenja započinju u 20h. Neka svatko ponese po jednu svijeću sa sobom.
- Uskrs: iduća nedjelja je Nedjelja uskrsnuća Gospodnjega, Vazam: svete mise su: u Borčanima u 9h i u Kongori u 11h.
