Oboje su mladi i talentirani, žive u Tomislavgradu, a preko očeva povezani su s Mandinim Selom. Imaju još jednu zajedničku poveznicu – oboje studiraju na Akademiji likovnih umjetnosti na Širokom Brijegu, jednoj od sastavnica Sveučilišta u Mostaru.
Ova kršna divojka, imenom Marija Magdalena Vukadin, kći je Marijane rođ. Kovač i oca Tomislava – Crnoga (koji je u međuvremenu dobrano posijedio na radu u tuđem svitu), studentica je studija kiparstva, nedavno dobila i Rektorovu nagradu; momak je Bože Marković, sin je Andree rođ. Čulo i Josipa Božina, zaljubljenika u prirodu, a posebice u njeno podzemlje (speleologiju), sa studija slikarstva. Oboje završiše prvi dodiplomski stupanj i danas bijaše njihova svečana promocija.
Mladi, lipi, pametni. A mi ponosni na njih oboje. Baš kao i njihovi roditelji, sestre, braća…Ma svi!
Marija Magdalena i Bože, čestitamo i ovako samo nastavite i dalje.



