Najradosniji kršćanski blagdan Božić dočekan je na najuzvišeniji način i u našoj župi – svetom misom ponoćkom koju je u punoj župnoj crkvi Presvetoga Srca Isusova u Kongori, po prvi put, služio fra Mario Ostojić. Prethodila joj je božićna ponoćka za djecu, misa bdijenja, u 18 sati, a prije nje mladi su izveli malu priredbu koju su pripremili uz pomoć sestre Bernardete.
Na misi ponoćki pjevao je veliki župni zbor i tako dodatno svojom pjesmom uveličao sveto euharistijsko slavlje. Župnik je sadržajno propovijedao a možete snimku i poslušati. Donosimo još dva tonska zapisa, kako bi mogli osjetiti radost Božića kroz božićne pjesme.
Na kraju svete mise župnik je pozvao sve vjernike na druženje ispred župne kuće uz kuhano vino i čaj.
Svima župljanima naše župe, ovdje u domovini ali i raseljenima diljem svijeta želimo čestit i blagoslovljen Božić. Na dobro vam došao Božić i sveto porođenje Isusovo!
EVANĐELJE I PROPOVIJED:
RADUJTE SE NARODI:
NARODI NAM SE:
SVETA PRIČEST – U SE VRIME GODIŠTA:





























