Završeno treće košenje trave

objavljeno u: NOVOSTI | 0

Onako kako smo bili i najavili, danas smo se ponovno okupili (treći put ove godine) i pokosili travu na našemu groblju. Okupila se vesela i marljiva družina koja je još jednom odradila odličan posao.

Hvala im svima koji su bili u mogućnosti i odazvali se pozivu. Jer, kako često naglašavamo, groblje je zajedničko i svi trebamo sudjelovati u njegovu uređenju, bilo financijski, bilo radom na ovakvim ili sličnim radovima.

Hvala Marinku Vukadinu na okrjepi umornih radnika u vidu jela!

Odgovori