Danas vam donosimo ostatak fotografija koje su protekle nedjelje (15. ožujka) načinila četvorica odvažnih Duvnjaka (dvojica s istim imenom i prezimenom – Ante Vukadin, jedan iz Mandina Sela, drugi iz Omolja, Toma Marić, također iz Omolja (i mandoseljski zet!) i dr. Marko Radoš iz Seonice), na usponu (i silasku) s gorde Čvrsnice. Fotografija ima dosta ali smo ih sve objavili jer su odlične. Vrijedi ih sve pozorno pregledati.
Tekst: Ivica Šarac
Foto: Ante Vukadin/ Marko Radoš/ Toma Marić





















































































