U organizaciji obilježavanja 20. obljetnice stradanja hrvatskih bojovnika na Prokosu najviše su sudjelovali članovi Planinarskoga društva Orlova stina iz Tomislavgrada. Jedan od članova ovoga društva, naš Boško, također je bio gore i dodatno ovjekovječio ovaj dan.
Tekst: Ivica Šarac
Foto: Boško Šumanović




















































