NEDJELJNA PRIČA: Kako je doživjela svetu misu nakon 16 godina
Jedna gospođa nije mogla ići u crkvu i slaviti svetu misu, jer je bolovala od teške reume i morala je ležati. Njezina sestra učiteljica imala je radio. Nakon punih šesnaest godina, jednoga nedjeljnog jutra, teška bolesnica slušala je preko radija … pročitajte više