SRETAN BOŽIĆ I SVIMA KOJI GA PROVODE RADNO!

objavljeno u: NOVOSTI | 0

Sretan Božić i svima koji ga provode radno, poput Jimmyja iz Brišnika.

Dok mi sjedimo u toplim kućama i pametujemo kako treba čistiti, ljudi poput njega iz zimskih službi se mrznu u kabinama i nesebično brinu o prohodnosti putova, čineći sve što mogu, za dobro svih nas.

HVALA IM OD SRCA!