Sretan Božić i svima koji ga provode radno, poput Jimmyja iz Brišnika.
Dok mi sjedimo u toplim kućama i pametujemo kako treba čistiti, ljudi poput njega iz zimskih službi se mrznu u kabinama i nesebično brinu o prohodnosti putova, čineći sve što mogu, za dobro svih nas.
HVALA IM OD SRCA!
