Najradosniji kršćanski blagdan Božić dočekan je na najuzvišeniji način i u našoj župi – svetom misom ponoćkom koju je u punoj župnoj crkvi Presvetoga Srca Isusova u Kongori služio župnik fra Mario Ostojić. Prethodila joj je božićna ponoćka za djecu – misa bdijenja – u 18 sati, nakon koje su uprizorene žive jaslice. Ni snijeg, ni hladnoća nisu spriječili naše vrijedne framaše u tome.
Na misi ponoćki pjevao je veliki župni zbor i tako dodatno svojom pjesmom uveličao sveto euharistijsko slavlje. Donosimo tonske zapise, kako bi mogli osjetiti radost Božića kroz božićne pjesme.
Župnik je sadržajno propovijedao a možete snimku i poslušati ovdje:
Fra Mariju je kod pričesti pomagala časna sestra Renata Vukadin.
Nakon svete mise nastavljeno je druženje ispred crkve uz čaj i kuhano vino.
Svima župljanima naše župe, ovdje u domovini ali i raseljenima diljem svijeta želimo čestit i blagoslovljen Božić. Na dobro vam došao Božić i sveto porođenje Isusovo!
UVODNA PJESMA:
RADUJTE SE NARODI:
U SVE VRIJEME GODIŠTA:
KYRIE ELEISON:



























