NEMA ČESTITANJA PO SELU, POŠALJITE FOTOGRAFIJU

objavljeno u: NOVOSTI | 0

Dragi naši Mandoseljani, ovdje u domovini, ali i širom svijeta, Božić je pred vratima. Pandemija je po mnogo čemu obilježila i ovu godinu i izazvala brojne probleme. Mnogi neće moći niti doći svojim rodnim kućama. Zbog ove situacije neće biti ni ove godine tradicionalnog božićnog čestitanja po selu (izuzev posjeta rodbini i bližnjima). Pozivamo vas da se na Božić uslikate i pošaljete nam zajedničke obiteljske fotografije, ma gdje bili, kako bi ih sve objavili na web i fb stranici MANDINO SELO.

Šaljite ih na e-mail: ivicasarac@gmail.com ili preko whatsappa na broj ++387 63 331 660.

Fizički jesmo razdvojeni ali čvrsto smo povezani srcem i dušom.