Ekipa planinara, članova PD Orlova stina, iz Mandina Sela i Kongore bila je danas na Vranu, točnije njegovom najvećem vrhu – Veliki Vran (2074 m).
Uspela se smjerom pokraj zidane lokve i vratila stazom koja vodi ravno na Hajdučke vrleti. Prije toga se pomolili kod spomen-obilježja pok. Davidu Majiću. Na silasku s vrha srela je drugu ekipu našega planinarskoga društva koja se kretala iz suprotnoga smjera, od Omrčenice, preko Maloga Vrana, grebenom do Velikoga Vrana.
O ljepoti ove planine i okolice ne treba trošiti riječi. O tome najbolje govore fotografije koje smo snimili Ljepotu je kvario samo požar iz zaleđa Buškoga jezera. Nadamo se samo kako će gasitelji čim prije uspjeti u njegovu zaustavljanju.

Boga na pomoć i polako… 
Prvi odmor 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Lift u kvaru. 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Čvrsnica i Blidinje 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Sad ću svojoj Kati uslikati Ramu… 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Na vrhu (2074 m) 
Sliške 
Požar i polje u dimu. 

Okrepa 
Bože lipote pred nama! 
Je nam i lipo… 
Svladao ga umor. 
Doljanska dolina, Pomen… 
Nu me na vrhu! 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Susret u podnožju. 
Kakva Njemačka, Vran je IN! 
De me uslikaj s mojim prijateljem Markom! 
Uzmite za puta i ponesite! 
Slučajni susret generacije. 
Odoše prema vrhu. 
Silazak prema Vrletima. 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Prirodni “prozor” 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Molitva 
Sišli – živi i zdravi.
