Na zadnjem sastanku održanom 3. siječnja 2022. dogovorili smo da u ovoj godini pokušamo osvijetliti i ako budemo u mogućnosti i asfaltirati pristupni put kroz groblje, do kapelice. Konzultirali smo tvrtke koje se bave ovim djelatnostima i prikupljamo ponude.
O svemu ćete biti detaljno i na vrijeme obaviješteni, kao i do sada, nakon sastanka odbora za izgradnju.
