Kod spomen obilježja poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu, kao i stradalim župljanima u oba svjetska rata u Kongori, na jarbolu je danas hrvatska zastava spuštena na pola koplja – žitelji ove župe na ovaj način se solidariziraju i izražavaju sućut obiteljima pobijenih u francuskoj prijestolnici koje su, nedužne, mučki pogubili islamski fanatici prije dva dana.
Tekst i foto: Ivica Šarac
