ZIMA, ZIMA LED…

objavljeno u: NOVOSTI | 0

U jednoj svojoj pjesmi Dražen Zečić pjeva: Zima, zima, led, svuda pada snijeg... Stat ćemo na tome. Snijega (srećom) nema, no ima temperaturnih minusa, jake bure, vrila, čiji je intenzitet ipak u opadanju, ali koja na mjestima stvaraju probleme, poglavito mjestimice u prometu ili pak plavljenjem podruma kao našeme Toši koji se već tri dana bori s vodom. Zima se još ne predaje i neka je tako. Bolje nego da nas prate neuobičajeno visoke temperature ovome dobu koje zavaraju biljke koje krenu s pupanjem i onda ih pokosi mraz i kakav niski minus. Neka sve bude prilično svome vremenu. To je najbolje.