ZENICA: Član TKD klub Student iz Mostara Hrvoje Krištić osvojio naslov državnog prvaka u Taekwondou

objavljeno u: NOVOSTI | 0

Hrvoje je naš župljanin, iz Borčana, sin pok. Zvonke i Nediljke Krištić. Iskrene čestitke na uspjehu.

U nedjelju 18.10. 2020. na Državnom prvenstvu u Taekwondou nastupio je i TKD klub Student koji je ostvario odličan uspjeh. Natjecanje se održalo u Zenici, a uz pridržavanje svih epidemioloških mjera nastupilo je 310 natjecatelja iz 39 klubova.

Studenti se s ovog prvenstva vraćaju sa troje državnih prvaka i dvije viceprvakinje u kategorijama borbi i poomsae. Zlato u poomsama osvojile su Arnela Sudar i Lucija Bašić, koja je ujedno proglašena i najboljom formašicom BiH. Srebro u ovoj disciplini osvojile su Petra Orlović i Martina Grubišić. U borbama, naslov državnog prvaka osvojio je Hrvoje Krištić, dok je Arnela Sudar osvojila srebro. Odličan nastup u neizvjesnoj borbi za medalju, zabilježio je član Studenta, Hrvoje Marinčić. Također, TKD klub Student zauzeo je 3. mjesto u ukupnom poretku seniora.

Čestitamo našim studentima na osvojenim medaljama i peharima, te im želimo sreću na budućim natjecanjima!