Večer prije blagdana Svih svetih, kod spomen obilježja stradalima iz župe Kongora, zapaljene su svijeće i upućene molitve za sve naše župljane, hrvatske branitellje, stradale u proteklom Domovinskom ratu, kao i dvama svjetskim ratovima. Prigodnu molitvu je predvodio župnik fra Stjepan Martinović. Počivali u miru Božjem!
Tekst: Ivica Šarac
Foto: Petar Galić


