USPONOM NA MALI VRAN ZAKLJUČILI STARU GODINU

objavljeno u: NOVOSTI | 1

Ekipa PD Orlova stina¨ uspela se danas i na Mali Vran i tako zaključila još jednu godinu. Uspon je počeo iz Grla, od Vesine staje, pa preko Omara i Omrčenice do vrha. Nisu ih u toj nakani omeli ni oblaci, ni magla, a nazdravili su i čašom crnoga vina kojemu je prethodio objed sačinjen od ukusnih suhomesnatih delicija. Uspon lagan, a povratak još lakši i brži, silazak kućama i pripreme za najluđu noć. Svim dobrim ljudima želimo sve najbolje u novoj godini.

Na dobro vam došlo mlado lito i nova 2024. godina!