Protekle subote (6. kolovoza) svečano je otvorena novoizgrađena džamija u Mandinu Selu, u Dilaverima. Džamiju je, zbog zasluga u izgradnji, otvorio Tajko Dilaver.
Uz domaće vjernike i one pristigle iz drugih dijelova BiH, predstavnike Islamske vjerske zajednice, događaju su nazočili i predsjednik Vlade HBŽ Ivan Vukadin, te načelnik općine Tomislavgrad Ivan Buntić i gvardijan Franjevačkoga samostana u Tomislavgradu fra Sretan Ćurčić, koji su se i prigodno obratili okupljenima.
Podsjećamo, džamija je u funkciji od kraja 2020. godine, no zbog pandemije Covid-19 svečano otvorenje je prolongirano bilo do prestanka opasnosti koronavirusa.
Foto: Bosnier/ Džemat Dilaveri

























