MESIHOVINA ODLUČILA: “Zauzeli su dva prozora, ali šta’š, kad ih volimo!”

objavljeno u: NOVOSTI | 0

Od predsjedničkih izbora, održanih u siječnju ove godine, i pobjede Kolinde Grabar Kitarović za predsjednicu Republike Hrvatske, čemu su svojim glasovima doprinijeli i glasovi Hrvata iz BiH, na jednom od prozora caffe bara benzinske postaje Gale-benz u Mesihovini postavljen je plakat s likom naše predsjednice.

Mesijovljani idu i korak dalje. Već sada su, do plakata s likom predsjednice, zalijepili i plakat na kojem se nalazi general Željko Glasnović, kandidat Domoljubne koalicije za XI. izbornu jedinicu. Je li i ovo znak da će Glava, kako je general Glasnović zvao svoje vojnike u nedavnom Domovinskom ratu a oni njega isto tako zazvali, bit saborski zastupnik?

Za Mesihovinu nema dvojbe i kažu: “Zauzeli su dva prozora, ali šta’š kad ih volimo!”

 

Tekst: Ivica Šarac

Foto: Marin Šarić