Zadnjih desetak dana prati nas tako lijepo i ugodno vrijeme, čak previše pretoplo za ovo doba godine, da su nas za šetnje, kod Mostine, dočekale i žabe. Istina, nije bilo žabljega kreketa, ali su uživale u jarkome suncu, uskočivši u vodu tek kad smo im se približili. Prošli smo ispod i iznad sela, kroz selo…
Uostalom, gdje smo sve bili danas, svakako ćete vidjeti na fotografijama.
Tekst i foto: Ivica Šarac















































































































