Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži s poteškoćama u razvoju “Nova nada” u Kovačima danas je proslavio pet godina svoga postojanja i uspješnoga rada. Tim povodom ovaj vrijedni jubilej proslavljen je s djecom koja pohađaju ovaj Centar, njihovim roditeljima, osobljem, v.d. ravnateljem dr. Ivanom Bagarićem te članicama Upravnoga vijeća Centra. Duvanjski župnik fra Velimir Bagavac služio je i svetu misu a potom je upriličeno malo slavlje. Današnjoj svečanosti nazočili su Tiho Baković, ravnatelj Osnovne škole Stjepana Radića iz Prisoja i pedagogica ove škole, Antonela Perković, koji su donijeli rođendansku tortu.
Tekst i foto: Ruža Tokić









