Najteže je bilo dočekati majstore a sada kad su na gradilištu radovi napreduju odlično. Danas je izlivena i završena temeljna ploča buduće kapelice s mrtvačnom u Mandinu Selu. Uskoro počinju i zidarski poslovi. Pozivamo sve obveznike (hvala Bogu takvih je malo) koji do sada nisu izmirili svoje obveze da to učine čim prije. Nadamo se samo kako će nas vrijeme poslužiti i objekt uspjeti staviti pod krov prije snijega.

